• mgr Jadwiga Baran
      • mgr Jadwiga Baran Wychowawca: 1a (kryminalistyczna)
        j.baran@traugutt.edu.pl
        matematyka
        sala 41
      • mgr Anna Dorosz
      • mgr Anna DoroszWychowawca: 2b (administracyjno-prawna)
        a.dorosz@traugutt.edu.pl
        język polski, język niemiecki
        sala 49
      • mgr Grzegorz Dudek
      • mgr Grzegorz Dudek
        g.dudek@traugutt.edu.pl
        wychowanie fizyczne
      • mgr Marcin Gudziak
      • mgr Marcin GudziakWychowawca: 3c (administracyjno-prawna)
        m.gudziak@traugutt.edu.pl
        historia, WOS
        sala 33
      • mgr Hubert Karpiński
      • mgr Hubert Karpiński
        h.karpinski@traugutt.edu.pl
        wychowanie fizyczne
      • mgr Aneta Koza
      • mgr Aneta Koza Wychowawca: 3b (biologiczno-chemiczna)
        a.koza@traugutt.edu.pl
        biologia
        sala 53
      • mgr Agnieszka  Kunda
      • mgr Agnieszka Kunda
        a.kunda@traugutt.edu.pl
        język polski, WOK, WDŻ
        sala 50
      •  Adriana Kunka,
      • Adriana Kunka,
        a.kunka@traugutt.edu.pl
        język angielski
        sala 44
      • mgr Elżbieta Kunowska
      • mgr Elżbieta Kunowska
        e.kunowska@traugutt.edu.pl
        religia
        sala 22
      • mgr Monika  Maślana
      • mgr Monika Maślana
        pedagog@traugutt.edu.pl
        pedagog
      • mgr Marta Mroczek
      • mgr Marta Mroczek
        m.mroczek@traugutt.edu.pl
        pedagog
      • mgr Arkadiusz Olszyna
      • mgr Arkadiusz Olszyna
        a.olszyna@traugutt.edu.pl
        geografia, informatyka
        sala 55, 16
      • mgr Michał Osypowicz
      • mgr Michał Osypowicz Wychowawca: 3a (administracyjno-prawna)
        m.osypowicz@traugutt.edu.pl
        historia, WOS, etyka
        sala 33
      • mgr Agata Pallasch
      • mgr Agata Pallasch
        a.pallasch@traugutt.edu.pl
        chemia, przyroda
        sala 57
      • dr Wojciech Pryliński
      • dr Wojciech Pryliński
        w.prylinski@traugutt.edu.pl
        WOS, elementy prawa
        sala 54
      • mgr Milena Przewodek
      • mgr Milena Przewodek
        m.przewodek@traugutt.edu.pl
        język angielski, język hiszpański
        sala 43
      • mgr Izabela Pucko
      • mgr Izabela Pucko
        i.pucko@traugutt.edu.pl
        fizyka
        sala 58
      • mgr Magdalena Sakowicz
      • mgr Magdalena Sakowicz
        m.sakowicz@traugutt.edu.pl
        chemia, PP, przyroda
        sala 57
      • mgr Beata  Świątkowska
      • mgr Beata Świątkowska
        b.swiatkowska@traugutt.edu.pl
        język angielski
        sala 43
      • mgr Hubert Szymański
      • mgr Hubert Szymański
        h.szymanski@traugutt.edu.pl
        język łaciński, język polski
        sala 18
      • mgr Antonio Tomas Mayor
      • mgr Antonio Tomas Mayor
        a.mayor@traugutt.edu.pl
        język hiszpański
        sala 42
      • mgr Dominika Warchoł
      • mgr Dominika Warchoł
        d.warchol@traugutt.edu.pl
        biblioteka, język polski
        sala 51
      • mgr Monika Wójcik
      • mgr Monika Wójcik
        m.wojcik@traugutt.edu.pl
        EDB
        sala 54
      • mgr Aneta Zdzierak-Wierzbicka
      • mgr Aneta Zdzierak-Wierzbicka
        a.wierzbicka@traugutt.edu.pl
        matematyka
        sala 35