• mgr Jadwiga Baran
      • mgr Jadwiga Baran
        j.baran@traugutt.edu.pl
      • mgr Anna Dorosz
      • mgr Anna DoroszWychowawca: 1b (administracyjno-prawna)
        a.dorosz@traugutt.edu.pl
      • mgr Grzegorz Dudek
      • mgr Grzegorz Dudek Wychowawca: 3b (biologiczno-chemiczna)
        g.dudek@traugutt.edu.pl
      • mgr Wioletta Golus
      • mgr Wioletta Golus
        w.golus@traugutt.edu.pl
      • mgr Marcin Gudziak
      • mgr Marcin GudziakWychowawca: 2c (administracyjno-prawna)
        m.gudziak@traugutt.edu.pl
      • mgr Hubert Karpiński
      • mgr Hubert Karpiński
        h.karpinski@traugutt.edu.pl
      • mgr Agnieszka Kościelniak-Kopeć
      • mgr Agnieszka Kościelniak-Kopeć Wychowawca: 1c (administracyjno-prawna)
        a.kopec@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Koza
      • mgr Aneta Koza Wychowawca: 2b (biologiczno-chemiczna)
        a.koza@traugutt.edu.pl
      • mgr Elżbieta Kunowska
      • mgr Elżbieta Kunowska
        e.kunowska@traugutt.edu.pl
      •  Monika  Maślana
      • Monika Maślana
        pedagog@traugutt.edu.pl
      • mgr Antonio Mayor
      • mgr Antonio Mayor
        a.mayor@traugutt.edu.pl
      •  JePlu mgr Pluta Jerzy
      • JePlu mgr Pluta Jerzy
      • mgr Agnieszka Michalska
      • mgr Agnieszka Michalska
        a.tyc@traugutt.edu.pl
      • mgr Arkadiusz Olszyna
      • mgr Arkadiusz Olszyna Wychowawca: 3b (biologiczno-geograficzna)
        a.olszyna@traugutt.edu.pl
      • mgr Michał Osypowicz
      • mgr Michał Osypowicz
        m.osypowicz@traugutt.edu.pl
      • mgr Agata Pallasch
      • mgr Agata Pallasch
        a.pallasch@traugutt.edu.pl
      • mgr Joanna Pliszka
      • mgr Joanna Pliszka Wychowawca: 3c (administracyjno-prawna)
        jpliszka@traugutt.edu.pl
      • dr Wojciech Pryliński
      • dr Wojciech Pryliński
        w.prylinski@traugutt.edu.pl
      • mgr Milena Przewodek
      • mgr Milena Przewodek
        m.przewodek@traugutt.edu.pl
      • mgr Izabela Pucko
      • mgr Izabela Pucko Wychowawca: 2a (administracyjno-prawna)
        i.pucko@traugutt.edu.pl
      • mgr Magdalena Sakowicz
      • mgr Magdalena Sakowicz Wychowawca: 1a (kryminologii-kryminalistyki)
        m.sakowicz@traugutt.edu.pl
      • mgr Hubert Szymański
      • mgr Hubert Szymański
        h.szymanski@traugutt.edu.pl
      • mgr Witold Szypuła
      • mgr Witold Szypuła
        w.szypula@traugutt.edu.pl
      •  Dominika Warchoł
      • Dominika Warchoł
        d.warchol@traugutt.edu.pl