• Rozdanie świadectw dojrzałości

• 04 lipca 2019 r., godz. 12:00, zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości do sekretariatu szkoły

• "Fraglesy" na przeglądzie

• Już 39 raz odbył się Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych o zasięgu województwa mazowieckiego, który trwa 5 dni. Przegląd cieszy się ogromnym zainteresowaniem i nasz szkolny zespół  Fraglesy (2B) kolejny rok  wystąpił przed Jury tegoż Przeglądu. Przed naszym występem zatytułowanym "Krąg życia" obejrzeliśmy teatrzyk "Miłość niejedno ma imię" w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. 387 im. Szarych Szeregów.

• Za/przeciw wykluczeniu

• Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz kino ATLANTIC po raz kolejny zaprosili nas na pokaz przedpremierowy filmu„WYMARZONY” -  wzruszającą i pełną humoru opowieść o wielkiej miłości do maleńkiego człowieka, która nadaje sens życiu.  A w ramach dyskusji  z udziałem Anny Choszcz-Sendrowskiej - kierownikiem działu Komunikacji i PR ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce dowiedzieliśmy się dużo interesujących rzeczy o dzieciach czekających na adopcję. Wieczorem tego samego dnia skorzystaliśmy z zaproszenia Muzeum POLIN  i udaliśmy się na spotkanie autorskie znanej nam z wcześniejszych projektów Patrycją Dołowy, która w  w książce "Wrócę, gdy będziesz spała", wydobywa  historie żydowskich matek, które by ratować swoje dzieci, stawały przed tragicznymi wyborami.