• Nauczyciele

    •  

      • mgr Agata Pallasch
      • mgr Agata Pallasch
        chemia, matematyka
        a.pallasch@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Robak
      • mgr Aneta RobakWychowawca: 3dg
        biologia, przyroda, WDŻ
        a.robak@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Czerwińska
      • mgr Aneta Czerwińska Wychowawca: 3e
        biologia, wos, PP
        a.czerwinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Iwona Skalińska,
      • mgr Iwona Skalińska,Wychowawca: 2c
        geografia, przyroda, WDŻ
        i.skalinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Arkadiusz Olszyna
      • mgr Arkadiusz Olszyna
        geografia, informatyka
        a.olszyna@traugutt.edu.pl
      • mgr Iwona Lewandowska
      • mgr Iwona Lewandowska
        informatyka
        i.lewandowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Grzegorz Dudek
      • mgr Grzegorz Dudek
        wychowanie fizyczne, EDB
        g.dudek@traugutt.edu.pl
      • mgr Hubert Karpiński
      • mgr Hubert Karpiński
        wychowanie fizyczne, EDB
        h.karpinski@traugutt.edu.pl
      • mgr Joanna Siporska
      • mgr Joanna Siporska
        wychowanie fizyczne
        j.siporska@traugutt.edu.pl
      • mgr Monika Filewicz
      • mgr Monika FilewiczWychowawca: 3d
        wychowanie fizyczne
        m.filewicz@traugutt.edu.pl