• 2017/2018

        •  

          • I miejsce w Dzielnicowym Konkursie "King's Speech - Students Speech" na najlepiej wygłoszone przemówienie w języku angielskim - Konrad Klemczyński

          • III miejsce w Dzielnicowym Konkursie "King's Speech - Students Speech" na najlepiej wygłoszone przemówienie w języku angielskim - Daniel Kwiatkowski

          • Teatr szkolny "Flaglesy" na Przeglądzie Teatrów Amatorskich SPOT z przedstawieniem pt. "Absolwenci"

          • III miejsce dla Gabrieli Rembiasz w VII edycji konkursu recytatorskiego Romantic Poetry Festival "And Poetry is born"

          • I miejsce w grze miejskiej "100-lecie odzyskania niepodległości - Władysław Grabski" dla Julii Bielskiej, Weroniki Chlipały, Aleksandry Frankowskiej i Patrycji Kołodziejczyk

          • I miejsce dla Krzysztofa Liba w I edycji Dzielnicowego Konkursu Licealna Akademia Dyplomacji

          • II miejsce w VII międzyszkolnym konkursie interdyscyplinarnym "Cztery żywioły" - Izabela Zwierzyńska i Natalia Pawłowska oraz VI miejsce w VII międzyszkolnym konkursie interdyscyplinarnym "Cztery żywioły" - Dominik Boczar i Kacper Łuczak

          • II miejsce w konkursie na najlepsze opowiadanie w języku angielskim "My English Story" - Daniel Kwiatkowski

          • nagroda Prezesa Rady Ministrów dla Daniela Kwaitkowskiego

          • II miejsce w konkursie na najlepsze opowiadania w języku angielskim "My English Story" dla Daniela Kwiatkowskiego

           

          • I miejsce w grze miejskiej "BIEG DO NIEPODLEGŁOŚCI"

          • Daniel Kwiatkowski (IIC) - stypendium Fundacji wspierania edukacji im. Romualda Traugutta za najwyższa średnią ocen uzyskaną w roku szkolnym 2016/2017
          • Oliwia Burzyńska (IIIB) - stypendium Fundacji wspierania edukacji im. Romualda Traugutta za osiągnięcie najwyższych wyników na egzaminie maturalnym 2017
          • Adrianna Niewiadomska (IIB) - stypendium Fundacji wspierania edukacji im. Romualda Traugutta w kategorii najlepszy sportowiec w roku szkolnym 2016/2017