• 2023/2024

        •  

          • XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta - certyfikat Lokalnego Ośrodka Edukacji Varsaviansitycznej

          • Łucja Wysocka (1a) - nagroda - PESTKA (Przegląd Ekstremalnych Szkolnych Tworów Karkołomnie Artystycznych)

          • Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku niemieckim

            I miejsce - Rostyslav B. (kl. 2a)
            II miejsce - Klaudia P. (kl. 1f)
            III miejsce - Alicja S. (kl. 4a)

          • Lidia Gontarz (IIIA) - Olimpiada Policyjna (awans do etapu wojewódzkiego)

          • Łucja Wysocka (IG) - laureatka I miejsca w ogólnopolskim konkursie „Szachorezada” realizowanym w ramach projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”. „Szczerość w krainie szachów” zajęła I miejsce w kategorii prac literackich na poziomie szkół ponadpodstawowych

          • Aleksandra Płodowska (IIB), wyróżnienie w konkursie  fotograficznym BLIZNY HISTORII ŚLADY II WOJNY ŚWIATOWEJ W MOJEJ OKOLICY organizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. rozstrzygnięcie konkursu - marzec 2024.

          • Michał Piłat (I G) - I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym MISTRZ MATEMATYKI dla uczniów klas pierwszych

          • Aliaksandrava Vanda (IIb) - II miejsce w konkursie plastycznym pt. "Mózg i jego supermoce" organizowanym przez Fundację Marcelego Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych z siedzibą w Warszawie

          • Piatrova Taisa (IIIB)III miejsce  w konkursie plastycznym pt. "Mózg i jego supermoce" organizowanym przez Fundację Marcelego Nenckiego Wspierania Nauk Biologicznych z siedzibą w Warszawie

          • Michał Rychlicki (IIID) - Szachowy Mistrz Traugutta - styczeń 2024  

          • Kaleciński Franciszek (ID) -Szachowy Mistrz Traugutta - czerwiec 2024

          • IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w siatkówce dziewcząt: Ziąbska Oliwia, Misuro Wiktoria, Wikbold Wiktoria, Sidwa Katarzyna, Papierz Sylwia, Fetisova Oleksandra, Trzpil Julia, Sawicka Laura

          • II miejsce w turnieju o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w tenisie stołowym dziewcząt

          • IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w zawodach pływackich

          • Dominik Kaniewski 2e złoty medal w Zawodach pływackich Dzielnicy Wola w stylu dowolnym

          • Julia Grzegorzewska 3b złoty medal w Zawodach pływackich Dzielnicy Wola w stylu klasycznym

          • Bruno Cieślak 1g srebrny medal w Zawodach pływackich Dzielnicy Wola w stylu grzbietowym

          • Szkolny Turniej Piłki Nożnej
            1 miejsce klasa 2e (Dominik Kaniewski, Bator Nicolas, Biniek Jakub, Kaaroud Józef, Krawczyk Eryk, Moepadira Boikanyo, Muszyński Michał),
            2 miejsce 2f (Dyszkiewicz Igor, Komorowski Piotr, Maciejewski Alan, Miącz Kacper, Osowowicz Oliwier, Przybysz Marcel, Rakowski Jakub, Tarachulski Kamil),
            3 miejsce 1f (Brzezieński Grzegorz, Bury Gustaw, Guliński Tomasz, Karolak Szymon, Muzyka Juliusz, Pietkiewicz Wiktor, Pietrzyk Jan)
            Królem strzelców został Dominik Kaniewski z klasy 2e

          • Mistrzostwa Woli w biegach przełajowych na etap Mistrzostw Warszawy dostali się: Karyna Boika, Filip Rybaczek, Franciszek Pietrucha

          • Drużynowy Szkolny Konkurs Biograficzny o Elizie Orzeszkowej towarzyszył uroczystemu Narodowemu Czytaniu (udział uczniów w Ogrodzie Saskim)
            Wyniki:   
            1. miejsce drużyna z klasy 3d: Szymon Kotynia i Jakub Lewandowski
            2. miejsce klasa 2d: Sebastian Gała/druga osoba nie zgłosiła się/
            3. miejsce drużyna z klasy 3c: Julia Trzpil i Kacper Wierzbicki
            4. miejsce drużyna z klasy 2a: Aleksandra Wróblewska i Zofia Zawiślak

          • Lizaveta Semszczuk, zdobyła „srebrny” medal w Ogólnopolskim Turnieju Karate Sportowego „BESUTO CUP 2024”

          • Dmytro Vynarchyk (IVA) - stypendium Fundacji wspierania edukacji im. Romualda Traugutta za najwyższa średnią ocen uzyskaną w roku szkolnym 2022/2023

          • Dmytro Vynarchyk (IVA) - nagroda Prezesa Rady Ministrów za najwyższa średnią ocen uzyskaną w roku szkolnym 2022/2023

          • udział IV edycji Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia

          • udział w Olimpiadzie Ekologicznej

          • udział w Igrzyskach szachowych na Woli 

          • udział w ogólnopolskim konkursie Predator Games 2023

          • udział w konkursie Wola Copernican Chess Cup - najlepszy wynik z Liceum Traugutta uzyskał Piotr Barciński z klasy 2D

          •