• Nauczyciele

    •  

      • mgr Natalia Arczyńska
      • mgr Natalia ArczyńskaWychowawca: 3bg
        język polski
        n.arczynska@traugutt.edu.pl
      • mgr Karolina  Ciurzyńska
      • mgr Karolina CiurzyńskaWychowawca: 2b
        język polski
        k.ciurzynska@traugutt.edu.pl
      • mgr Magdalena Urbaniak,
      • mgr Magdalena Urbaniak,
        język polski
        m.urbaniak@traugutt.edu.pl
      • mgr Agnieszka Wielądek
      • mgr Agnieszka WielądekWychowawca: 1c
        język polski
        a.wieladek@traugutt.edu.pl
      • mgr Marcin Gudziak
      • mgr Marcin GudziakWychowawca: 3b
        historia, WOS
        m.gudziak@traugutt.edu.pl
      • mgr Michał Osypowicz
      • mgr Michał Osypowicz Wychowawca: 3eg
        historia, WOS, etyka, filozofia
        m.osypowicz@traugutt.edu.pl
      • mgr Patrycja Głowacka
      • mgr Patrycja GłowackaWychowawca: 1b
        historia, WOS
        p.glowacka@traugutt.edu.pl
      • mgr Katarzyna Furmańczyk
      • mgr Katarzyna FurmańczykWychowawca: 2a
        język angielski
        k.furmanczyk@traugutt.edu.pl
      • mgr Beata  Świątkowska
      • mgr Beata ŚwiątkowskaWychowawca: 3cg
        język angielski
        b.swiatkowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Aleksandra Wyrzykowska
      • mgr Aleksandra Wyrzykowska
        język angielski
        a.wyrzykowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Agnieszka Jaworska
      • mgr Agnieszka Jaworska
        język angielski
        a.jaworska@traugutt.edu.pl
      • mgr Małgorzata Leska,
      • mgr Małgorzata Leska,
        język angielski, język hiszpański
        m.leska@traugutt.edu.pl
      • mgr Milena Przewodek
      • mgr Milena Przewodek
        język angielski, język hiszpański
        m.przewodek@traugutt.edu.pl
      • mgr Monika Kolenda
      • mgr Monika Kolenda
        język hiszpański
        m.kolenda@traugutt.edu.pl
      • mgr Angelina Ingatjeva
      • mgr Angelina Ingatjeva
        język rosyjski
        a.ingatieva@traugutt.edu.pl
      • mgr Grażyna Olejko-Kaźmierska
      • mgr Grażyna Olejko-KaźmierskaWychowawca: 1a
        język niemiecki
        g.kazimierska@traugutt.edu.pl
      • mgr Inessa Czerwińska
      • mgr Inessa CzerwińskaWychowawca: 3c
        język niemiecki
        i.czerwinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Jadwiga Baran
      • mgr Jadwiga Baran Wychowawca: 1d
        matematyka
        j.baran@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Zdzierak-Wierzbicka
      • mgr Aneta Zdzierak-WierzbickaWychowawca: 3ag
        matematyka
        a.wierzbicka@traugutt.edu.pl
      • mgr Izabela Pucko
      • mgr Izabela Pucko Wychowawca: 3a
        fizyka, chemia, przyroda, fizyka w medycynie
        i.pucko@traugutt.edu.pl