• mgr Natalia Arczyńska
      • mgr Natalia ArczyńskaWychowawca: 1bg
        n.arczynska@traugutt.edu.pl
        język polski
      • mgr Jadwiga Baran
      • mgr Jadwiga Baran Wychowawca: 2a
        j.baran@traugutt.edu.pl
        matematyka
      • mgr Kateryna Bilyk
      • mgr Kateryna Bilyk
        k.bilyk@traugutt.edu.pl
        język angielski
      • mgr Inessa Czerwińska
      • mgr Inessa CzerwińskaWychowawca: 1c
        i.czerwinska@traugutt.edu.pl
        język niemiecki
      • mgr Aneta Czerwińska
      • mgr Aneta Czerwińska Wychowawca: 1e
        a.czerwinska@traugutt.edu.pl
        biologia, wos, PP
      • mgr Anna Dorosz
      • mgr Anna DoroszWychowawca: 3b
        a.dorosz@traugutt.edu.pl
        język polski, język niemiecki
      • mgr Grzegorz Dudek
      • mgr Grzegorz Dudek Wychowawca: 2b
        g.dudek@traugutt.edu.pl
        wychowanie fizyczne
      • mgr Monika Filewicz
      • mgr Monika FilewiczWychowawca: 1d
        m.filewicz@traugutt.edu.pl
        wychowanie fizyczne
      • mgr Katarzyna Furmańczyk
      • mgr Katarzyna FurmańczykWychowawca: 1 OPC a
        k.furmanczyk@traugutt.edu.pl
        język angielski
      • mgr Marcin Gudziak
      • mgr Marcin GudziakWychowawca: 1b
        m.gudziak@traugutt.edu.pl
        historia, WOS
      • mgr Angelina Ingatieva
      • mgr Angelina Ingatieva
        a.ingatieva@traugutt.edu.pl
        język rosyjski
      • mgr Hubert Karpiński
      • mgr Hubert Karpiński
        h.karpinski@traugutt.edu.pl
        wychowanie fizyczne
      • mgr Weronika Korzeniowska-Hatała
      • mgr Weronika Korzeniowska-Hatała
        w.hatala@traugutt.edu.pl
        język polski
      • mgr Adriana Kunka,
      • mgr Adriana Kunka,Wychowawca: 1 OPC b
        a.kunka@traugutt.edu.pl
        język angielski
      • mgr Elżbieta Kunowska
      • mgr Elżbieta Kunowska
        e.kunowska@traugutt.edu.pl
        religia
      • mgr Aleksandra Machura
      • mgr Aleksandra Machura
        psycholog@traugutt.edu.pl
        psycholog
      • mgr Monika  Maślana
      • mgr Monika Maślana
        pedagog@traugutt.edu.pl
        pedagog
      • mgr Maciej Nowotniak
      • mgr Maciej Nowotniak
        m.nowotniak@traugutt.edu.pl
        katecheta
      • mgr Arkadiusz Olszyna
      • mgr Arkadiusz Olszyna Wychowawca: 2c
        a.olszyna@traugutt.edu.pl
        geografia, informatyka
      • mgr Michał Osypowicz
      • mgr Michał Osypowicz Wychowawca: 1eg
        m.osypowicz@traugutt.edu.pl
        historia, WOS, etyka, filozofia
      • mgr Agata Pallasch
      • mgr Agata Pallasch
        a.pallasch@traugutt.edu.pl
        chemia, matematyka
      • mgr Anna Peszel
      • mgr Anna Peszel
        a.peszel@traugutt.edu.pl
        bibliotekarz
      • mgr Milena Przewodek
      • mgr Milena Przewodek
        m.przewodek@traugutt.edu.pl
        język angielski, język hiszpański
      • mgr Izabela Pucko
      • mgr Izabela Pucko Wychowawca: 1a
        i.pucko@traugutt.edu.pl
        fizyka, chemia, przyroda, fizyka w medycynie
      • mgr Aneta Robak
      • mgr Aneta RobakWychowawca: 1dg
        a.robak@traugutt.edu.pl
        biologia, przyroda