• Nagłówek

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. 

      • mgr Jan Chaciński
      • mgr Jan Chaciński
        religia
        j.chacinski@traugutt.edu.pl
      • mgr Elżbieta Kunowska
      • mgr Elżbieta Kunowska
        religia
        e.kunowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Natalia Arczyńska
      • mgr Natalia ArczyńskaWychowawca: 1d matematyczna
        język polski
        n.arczynska@traugutt.edu.pl
      • mgr Magdalena Urbaniak
      • mgr Magdalena Urbaniak
        język polski
        m.urbaniak@traugutt.edu.pl
      • mgr Agnieszka Wielądek
      • mgr Agnieszka WielądekWychowawca: 2c turystyczna
        język polski
        a.wieladek@traugutt.edu.pl
      • mgr Marcin Gudziak
      • mgr Marcin GudziakWychowawca: 3b dziennikarska
        historia, WOS
        m.gudziak@traugutt.edu.pl
      • mgr Michał Osypowicz
      • mgr Michał Osypowicz Wychowawca: 1g humanistyczna
        historia, WOS, etyka, filozofia
        m.osypowicz@traugutt.edu.pl
      • mgr Patrycja Głowacka
      • mgr Patrycja GłowackaWychowawca: 2b humanistyczna
        historia, WOS
        p.glowacka@traugutt.edu.pl
      • mgr Kateryna Bilyk
      • mgr Kateryna Bilyk
        język angielski
        k.bilyk@traugutt.edu.pl
      • mgr Katarzyna Furmańczyk
      • mgr Katarzyna FurmańczykWychowawca: 3a medyczna
        język angielski
        k.furmanczyk@traugutt.edu.pl
      • mgr Adriana Kunka
      • mgr Adriana KunkaWychowawca: 1e lingwistyczna
        język angielski
        a.kunka@traugutt.edu.pl
      • mgr Beata  Świątkowska
      • mgr Beata ŚwiątkowskaWychowawca: 1c turystyczna
        język angielski
        b.swiatkowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Aleksandra Wyrzykowska
      • mgr Aleksandra Wyrzykowska
        język angielski
        a.wyrzykowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Milena Przewodek
      • mgr Milena Przewodek
        język angielski, język hiszpański
        m.przewodek@traugutt.edu.pl
      • mgr Angelina Ingatjeva
      • mgr Angelina Ingatjeva
        język rosyjski
        a.ingatieva@traugutt.edu.pl
      • mgr Inessa Czerwińska
      • mgr Inessa Czerwińska
        język niemiecki
        i.czerwinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Jadwiga Baran
      • mgr Jadwiga Baran Wychowawca: 2d matematyczna
        matematyka
        j.baran@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Zdzierak-Wierzbicka
      • mgr Aneta Zdzierak-WierzbickaWychowawca: 1a dietetyka
        matematyka
        a.wierzbicka@traugutt.edu.pl
      • dr inż. Andrzej Kulis
      • dr inż. Andrzej Kulis
        matematyka
        a.kulis@traugutt.edu.pl
      • mgr Izabela Pucko
      • mgr Izabela Pucko Wychowawca: 4a medyczna
        fizyka, chemia, przyroda, fizyka w medycynie
        i.pucko@traugutt.edu.pl
      • mgr Agata Pallasch
      • mgr Agata Pallasch
        chemia, matematyka
        a.pallasch@traugutt.edu.pl
      • mgr Edyta Słyk
      • mgr Edyta SłykWychowawca: 1h dietetyka
        chemia
        e.slyk@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Robak
      • mgr Aneta Robak
        biologia, przyroda, WDŻ
        a.robak@traugutt.edu.pl
      • mgr Aneta Czerwińska
      • mgr Aneta Czerwińska
        biologia, wos, PP
        a.czerwinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Iwona Skalińska,
      • mgr Iwona Skalińska,Wychowawca: 3c turystyczna
        geografia, przyroda, WDŻ
        i.skalinska@traugutt.edu.pl
      • mgr Elżbieta Małecka
      • mgr Elżbieta Małecka
        biologia
        e.malecka@traugutt.edu.pl
      • mgr Arkadiusz Olszyna
      • mgr Arkadiusz Olszyna
        geografia, informatyka
        a.olszyna@traugutt.edu.pl
      • mgr Iwona Lewandowska
      • mgr Iwona Lewandowska
        informatyka
        i.lewandowska@traugutt.edu.pl
      • mgr Grzegorz Dudek
      • mgr Grzegorz Dudek Wychowawca: 2e turystyczna
        wychowanie fizyczne, EDB
        g.dudek@traugutt.edu.pl
      • mgr Hubert Karpiński
      • mgr Hubert Karpiński Wychowawca: 3d matematyczna
        wychowanie fizyczne, EDB
        h.karpinski@traugutt.edu.pl
      • mgr Joanna Siporska
      • mgr Joanna SiporskaWychowawca: 2a medyczna
        wychowanie fizyczne
        j.siporska@traugutt.edu.pl
      • mgr Monika Filewicz
      • mgr Monika Filewicz
        wychowanie fizyczne
        m.filewicz@traugutt.edu.pl
      • mgr Aleksandra Machura
      • mgr Aleksandra Machura
        psycholog
        psycholog@traugutt.edu.pl
      • mgr Monika  Maślana
      • mgr Monika Maślana
        pedagog
        pedagog@traugutt.edu.pl
      • mgr Agnieszka Socha
      • mgr Agnieszka Socha
        bibliotekarz
        a.socha@traugutt.edu.pl