• 2020/2021

• 1. Do you sapek European?/Parlez-vous Europeen? we współpracy ze szkołami z Portugalii, Rumunii, Jordanii oraz Chorwacji tworzyli plakaty promujące naukę języków obcych

2. We are what we eat (Jesteśmy tym, co jemy) we współpracy ze szkołami z Turcji i Francji. W projekcie młodzież pisała listy dot. jedzenia (potrawy tradycyjne, ulubione jedzenie nastolatków, zdrowe odżywianie się) (1B).

3. Cultural exchange between Polish and Finish students (Wymiana kulturowa pomiędzy Polskimi i Fińskimi uczniami). Kraje biorące udział: Polska, Finlandia. Wymiana listów dot. swojej szkoły, hobby, rodziny, przyjaciół, obecnej sytuacji w jakiej znajdują się uczniowie (nauka zdalna) (2B, 2C, 2D, 3D)