• 2018/2019

2. SHOW Up AND VOTE! YOUrope competition 2019 udział w projekcie ze szkołą z Niemiec. Projekt został wyróżniony w konkursie a uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe.

3. Add holidays to our calendar. (Dodaj święta do naszego kalendarza). Uczniowie klasy 3b, 3c wymieniają się informacjami i zwyczajami świątecznymi w swoich krajach.. W projekcie brali udział uczniowie z Polski, Włoch i Rumunii.

4. Show up and Vote. Yourope Competition 2019. (Pokaż się i zagłosuj). Uczniowie klasy 2b tworzyli kampanie reklamowe zachęcającą młode osoby do udziału w głosowaniu w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Powstała strona na Instagramie, plakaty, filmy i wywiady. W projekcie brali udział uczniowie z Polski i Niemiec. Projekt zaowocował wspólnym przygotowaniem projektu Erasmus+.