• Celem projektu jest propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy matematyczno-przyrodniczej, rozwój kreatywności i innowacyjności uczniów w podejściu do nauk matematyczno-przyrodniczych.

Opierając się na charakterystykach innowacji, popularyzowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, uznaliśmy wdrażaną od 01 września 2017 r. projekt „SCIENCE – Wolski Odkrywca” za zmianę wieloaspektową łączącą w sobie cechy innowacji programowej, organizacyjnej i metodycznej.

SCIENCE - Wolski odkrywca - to dzielnicowy, przyrodniczy projekt edukacyjny realizowany przez naszą szkołę przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 222 im. J. Brzechwy oraz ze Szkołą Podstawową nr 148 im. H. Kołłątaja.
          Celem projektu jest propagowanie interdyscyplinarnej wiedzy matematyczno-przyrodniczej, rozwój kreatywności i innowacyjności uczniów/uczennic w podejściu do nauk matematyczno-przyrodniczych.
          Instytucje wspierające nasz projekt:
          Centrum Nauki Kopernik oraz BioCentrum Edukacji Naukowej.